KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12664119

nr 1266 4119

Lennart Jirlow

(f. 1936), Sverige

Teckning, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Gubbe. Signerad, daterad -62, krita, ca 20x14 cm

Lennart Jirlow, född 1936 i Stockholm, svensk konstnär.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 juli 2019
kl 18:01:07

Lennart Jirlow

Läs mer om Lennart Jirlow