KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12931045

nr 1293 1045

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Teckning, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. Signerad, daterad -78. Tusch, oramad. Bladets mått: 45x31 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:50:40

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg