KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12931011

nr 1293 1011

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Teckning, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. Demonstration. Signerad, daterad -66. Akvarell/blyerts, ca 32x24 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:42:40

     350 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg