KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12756151

nr 1275 6151

Ferdinand Fagerlin

(1825-1907), Sverige

Teckning, Ferdinand Fagerlin (1825-1907), Sverige. Interiör. Signerad, daterad 1846. Blyerts, 21x30 cm

Ferdinand Fagerlin, svensk bildkonstnär född 1825, död 1907.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:18:01

13/9 20:18:51 1      Vinnande bud

Ferdinand Fagerlin

Läs mer om Ferdinand Fagerlin