KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12756151

nr 1275 6151

Ferdinand Fagerlin

(1825-1907), Sverige

Teckning, Ferdinand Fagerlin (1825-1907), Sverige. Interiör. Signerad, daterad 1846. Blyerts, 21x30 cm

Ferdinand Fagerlin, svensk bildkonstnär född 1825, död 1907.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:18:01

13/9 20:18:51 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ferdinand Fagerlin

Läs mer om Ferdinand Fagerlin