GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 12455437

nr 1245 5437

Tallrikar

2 st, Kina, Blåvitt kompaniporslin, diameter: 23-24

Konditionsrapport: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:33:36

1/4 20:27:13 1      Vinnande bud