SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Stop 12354261

nr 1235 4261

Stop

ILH, "Svenskt Tenn". Höjd: 21

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:20:54

Firma Svenskt Tenn