MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 12455259

nr 1245 5259

Stol

1800-tal, bemålad

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

100 kr - 600 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:23:02

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.