KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Stålgravyrer 12343070

nr 1234 3070

Stålgravyrer

3 st, Napoleons fälttåg, 1800-tal. Ramade som dörröverstycken. Motivet: 15x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:11:49