MÖBLER / Bord / Spelbord 12343236

nr 1234 3236

Spelbord

Betsad furu, Rokokostil. Bredd: 78, djup: 38 cm, höjd: 72 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:07:00

9/2 11:37:14 1      100 kr
11/2 17:14:45 2      Vinnande bud