ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12455298

nr 1245 5298

ramens yttermått: 56x45

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:09:23