ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12944076

nr 1294 4076

Nyrokoko, 1800-tal, 185x78 ca

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 2 december 2019
kl 19:07:12

2/12 18:36:43 1      Vinnande bud

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.