ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12944076

nr 1294 4076

Nyrokoko, 1800-tal, 185x78 ca

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 2 december 2019
kl 19:07:12

2/12 18:36:43 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg 800 kr
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.