ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10493184

nr 1049 3184

75x75 cm, Estrid Ericson, tillskriven, Firma Svenskt Tenn. Ramen tygklädd med motiv av murgröna samt förgylld list

Konditionsrapport: slitage, fläckar och skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 15 augusti 2016
kl 18:14:01

Firma Svenskt Tenn