SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Soppslev 12531053

nr 1253 1053

Soppslev

silver, 1809, träskaft. Längd: 41cm. Bruttovikt: ca 112g.

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 6 maj 2019
kl 20:38:50

Silver