SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Soppslev 12531053

nr 1253 1053

Soppslev

silver, 1809, träskaft. Längd: 41cm. Bruttovikt: ca 112g.

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 6 maj 2019
kl 20:38:50

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Silver