MÖBLER / Bord / Soffbord 12894070

nr 1289 4070

Bruno Mathsson

(1907-1988), Sverige

Soffbord, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Björk. Bredd: 70, djup: 50 cm, höjd: 42 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 18 november 2019
kl 19:20:17

Bruno Mathsson

Läs mer om Bruno Mathsson