MÖBLER / Bord / Soffbord 13094002

nr 1309 4002

Soffbord

50/60-tal, Emaljskiva / teak, Otydligt signerat. Bredd: 109. Djup: 59 cm, höjd: 56 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 21:30:28)
Uppdatera
Visning

fredag 21/2, lördag 22/2, söndag 23/2 och måndag 24/2

Auktionen
avslutas:

måndag 24 februari kl 20:19:59

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.200 kr
  Göteborg 1.200 kr
  Helsingfors 1.200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor