KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12987031

nr 1298 7031

Skulptur

Oidentifierad Konstnär, "På väg hem efter festen" brons, monogramsignerad och numrerad IV/IV. Höjd: 67

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 16 december 2019
kl 20:09:15

16/12 20:04:14 1      Vinnande bud
16/12 20:06:41 1      Vinnande bud