KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13374119

nr 1337 4119

Skulptur

Ansgar Almquist (1889-1973), Olof Skötkonung, Sod 1935. Gips, huvud. Höjd: 43 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:08:27