MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 12916418

nr 1291 6418

Skrivbyrå

1800-tal, Björk. Bredd: 88, djup: 45 cm, höjd: 90 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:09:18