MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 13195246

nr 1319 5246

Skrivbyrå

1880-tal, Björk. Bredd: 110. Djup: 54 cm. Höjd: 110 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 april 2020
kl 19:41:37

10/4 11:14:23 1      Vinnande bud