MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 12918245

nr 1291 8245

Skåp

1800-tal, bemålat. Bredd: 150cm. Djup: 62 cm. Höjd: 212cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:24:19

25/11 18:56:29 1      Vinnande bud