SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skål på fot 10007096

nr 1000 7096

Skål på fot

förgyllt silver, Bremen, Tyskland, stämplad Gottlin, ca 1910, diameter: 23 cm, höjd: 17 cm, vikt: 634 gr

Konditionsrapport: senare glasinsats

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 14 december 2015
kl 20:27:49

14/12 20:22:49 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 14 dec

Silver

Läs mer om Silver