GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 9804496

nr 980 4496

Skål

Kina, Ming, diameter: 11, höjd: 5, 5 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

350 kr

måndag 14 september 2015
kl 18:20:43

8/9 05:40:29 1      300 kr
13/9 13:51:27 2      Vinnande bud