MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 12354217

nr 1235 4217

Sideboard

Rokokostil. Längd: 170. Djup: 54 cm, höjd: 86 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:41:54