KONST / Litografier / Serigrafi 12931059

nr 1293 1059

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Serigrafi, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Vinter vid bäcken". Signerad, numrerad 19/20. Serigrafi, oramat blad, bladets mått: 42x59 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:51:12

24/11 14:48:50 1      Vinnande bud

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg