KONST / Litografier / Serigrafi 12931067

nr 1293 1067

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Serigrafi, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Utflykt till havet". Signerad, numrerad 13/20, daterad -09. Serigrafi, oramat löst blad, bladets mått: 59x42 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:08:42

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg