KONST / Litografier / Serigrafi 12931063

nr 1293 1063

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Serigrafi, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Traktorn". Signerad, numrerad 7/20. Serigrafi, oramat blad, bladets mått: 59x42 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:57:36

22/11 21:20:06 1      100 kr
25/11 17:43:47 2      Vinnande bud

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg