KONST / Litografier / Serigrafi 12931080

nr 1293 1080

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Serigrafi, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Skolgården". Signerad, numrerad 388/400, daterad -01. Serigrafi, oramad, bladets mått: 45x55 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:20:48

25/11 19:50:59 1      100 kr
     150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
25/11 19:51:19 1      Vinnande bud

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg