KONST / Litografier / Serigrafi 12931044

nr 1293 1044

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Serigrafi, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Om nödvändigheten". Signerad, daterad -74, serigrafi, oramad, bladets mått: 76x55 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:21:50

     150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     250 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg