KONST / Litografier / Serigrafi 12931064

nr 1293 1064

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Serigrafi, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Mot djupare vatten". Signerad, numrerad 4/20, daterad -12. Serigrafi, daterad oramad. Bladets mått: 59x42 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:59:44

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg