KONST / Litografier / Serigrafi 12931072

nr 1293 1072

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Serigrafi, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Gården på slätten". Signerad, numrerad 5/20, daterad -07. Serigrafi, oramad, 42x59 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:21:04

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg