KONST / Litografier / Serigrafi 12931017

nr 1293 1017

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Serigrafi, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Dansen, Tage Erlander/Wallenberg". Signerad, daterad -68. Silkscreen, oramad. Bladets mått: 75x53 cm

Konditionsrapport: skadad, uppklistrad på kartong

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:46:40

     200 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     250 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg