KONST / Litografier / Serigrafi 12931081

nr 1293 1081

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Serigrafi, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Cyklister". Numrerad 15/20, ej signerad. Serigrafi, oramad. Bladets mått: 43x42 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:22:56

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg