KONST / Litografier / Serigrafi 12931066

nr 1293 1066

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Serigrafi, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Bjäregård". Signerad, numrerad 6/20, daterad -12. Serigrafi, oramat löst blad, 42x59 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:06:08

18/11 14:44:34 1      Vinnande bud

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg