KONST / Litografier / Serigrafi 12931077

nr 1293 1077

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Serigrafi, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Änder och måsar", Signerad, numrerad 8/20, daterad 2010. Serigrafi, oramad, bladets mått: 44x42 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

300 kr

Såld:

800 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:40:20

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg