MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12455049

nr 1245 5049

Sekretär

sekelskifte 1900-tal, björk. Bredd:100 cm. Djup: 44 cm. Höjd: 119 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skadad yta

Utrop:

1.200 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:11:57