MÖBLER / Bord / Salongsbord 13385074

nr 1338 5074

Salongsbord

Tidigt 1900-tal, Ek. Bredd: 65, djup: 44 cm, höjd: 74 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 juli 2020
kl 18:15:16

14/7 20:14:53 1      350 kr
26/7 10:44:34 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.200 kr
  Göteborg 1.200 kr
  Helsingfors 1.200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor