MÖBLER / Bord / Salongsbord 13374610

nr 1337 4610

Salongsbord

30-tal, Funkis, Intarsia. Diameter: 75, höjd: 64 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:56:37