MÖBLER / Bord / Salongsbord 12354364

nr 1235 4364

Salongsbord

20-tal, bemålad. Diameter: 78. Höjd: 72 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:04:22