ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Sabel 12455392

nr 1245 5392

Sabel

1800-tal. Längd: 99

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:38:10