MÖBLER / Byråar, sekretärer / Rullklaffsekretär 12343006

nr 1234 3006

Rullklaffsekretär

1800-tal. Bredd:126. Djup: 56 cm. Höjd: 60 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

100 kr - 600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:15:54