ÖVRIGT / Mattor / Röllakan 13485210

nr 1348 5210

Röllakan

Karin Jönsson, 142x208 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 21 september 2020
kl 20:47:01