MÖBLER / Bord / Rökbord 13117180

nr 1311 7180

Rökbord

Ek, 1920-tal. Diameter: 70, höjd: 65 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 mars 2020
kl 18:49:10

29/2 11:37:56 1      100 kr
29/2 12:39:44 2      Vinnande bud