MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Regissörsstolar 12779456

nr 1277 9456

Regissörsstolar

4 st, Lindau & Lindekrantz

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:10:26

30/9 18:03:40 1      Vinnande bud