KONST / Ramar / Ram 12894231
nr 1289 4231
Ram
Förgylld, 1800-tal, ramens innermått: 65x54cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:30:10
13/11 11:51:04
300 kr
18/11 19:25:09
Tilgman Keramik