KONST / Ramar / Ram 12894231

nr 1289 4231

Ram

Förgylld, 1800-tal, ramens innermått: 65x54cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 november 2019
kl 19:30:10

13/11 11:51:04 1      300 kr
18/11 19:25:09 2      Vinnande bud

Tilgman Keramik