MÖBLER / Bord / Piedestaler 12354293

nr 1235 4293

Piedestaler

3 st, Tidigt 1900. Höjd: 80-102

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:51:31

16/2 22:29:04 1      Vinnande bud