KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 13183128

nr 1318 3128

Pasteller

3 st, Signerade, Erotiska motiv, Finland. Motivet: 41x58 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 april 2020
kl 20:48:03

2/4 19:04:10 1      Vinnande bud