KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12453182

nr 1245 3182

Pastell

Oidentifierad konstnär. Signerad. O P, Porträtt, 60x52

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:00:42