KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12779100

nr 1277 9100

Pastell

Oidentifierad konstnär. Jaktstilleben, 1800-/1900-tal, Otydlig signatur, bladets mått: 69x52 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:14:50