KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12455516

nr 1245 5516

Pastell

Oidentifierad konstnär. Berns Salonger, 1950-tal. Signerad. Motivet: 28x20

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:10:29