KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13184009

nr 1318 4009

Nicolas Issaiev

(1891-1977), Ryssland

Pastell, Nicolas Issaiev (1891-1977), Ryssland. Lago majore. Signerad. A tergo 1971. Bladets mått: 79,5x57 cm

Konditionsrapport: slitage, skador, revor

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 6 april 2020
kl 20:50:59

1/4 14:36:20 1      Vinnande bud